Apie mus

Milanos salonas

Proginių drabužių salonas Milana, tai Jurbarko mieste įsikūręs salonas, veikiantis jau ilgus metus.

Mes išsiskiriame plačiu proginių bei vestuvinių suknelių pasirinkimu. Atvykus pas mus galėsite pasimatuoti daugybę modelių, kartu nuspręsime kas labiausiai tinka jūsų kūno linijoms. Savo klientėms siūlome malonią aplinką, kurioje galėsite atsipalaiduoti ir pasimėgauti puodeliu kavos, kol mes dirbsime savo darbą. Apsilankymo metu prižadame visą dėmesį skirti jums.

Individualūs užsakymai

Nenusiminkite, jei apsilankymo metu nerasite sau tinkančios suknelės. Savo klientėms siūlome ir siuvimo paslaugas. Prireikus galime netik pasiūti, bet ir pataisyti jau turimą suknelę. Modernus kirpimas, malonūs audiniai ir dėmesys net ir mažiausioms detalėms leis sukurti jūsų svajonių suknelę.

 
Adresas

Mūsų salonas


Purienų gatvė 10
Jurbarkas


PIRMADIENIS - ŠEŠTADIENIS, 9- 19 val.

Salono savininkė

Dirbu nepirmus metus, todėl žinau, kaip svarbu atkreipti dėmesį į smulkiausias detales

Salono savininkei Milanai rūpi, kad kiekviena moteris užsukusi į saloną išeitų radusi tobulą suknelę savo šventei. Pasitelkus patirtį pažadame, jog savo šventės dieną atrodysite nepakartojamai.


 

Kitos paslaugos

Išsirinkus tinkamą suknelę vertėtų nepamiršti dekoro, bei aksesuarų

Kartu su savo partneriais galime pasirūpinti tinkamais aksesuarais arba dekoru. Delninės, nuometai, papuošalai ar vestuvinės puokštės tikrai suteiks išskirtinį žavesį visos šventės metu. Mūsų tikslas - tobulas jūsų vizijos įgyvendinimas.